طرح ها را می توان در ابعاد غیرقابل دستیابی قبلی ، با وضوح بی نظیر و دقت کانونی و با شدت رنگ منحصر به فرد اجرا کرد. محصول نهایی که از این طریق تصفیه می شود ، نه تنها چالش برانگیزترین خواسته های زیبایی شناسی را برآورده می کند بلکه تمام نیازهای عملکردی و مادی را نیز بر اساس پایدار برآورده می کند.


فناوری چاپ روی شیشه - برای اجرای سریع ، آسان و اقتصادی طرح های شیشه ای - چه برای فضای داخلی و چه برای فضای خارجی - ایده آل است. مناطق شیشه ای را می توان با وضوح سطح بالا و شدت رنگ درخشان - دقیقاً مطابق با مشخصات و سلیقه مشتری - بهبود بخشید. چاپ دیجیتال سرامیکی - برخلاف چاپ روی صفحه معمولی - می تواند تعدادی رنگ مختلف را به طور همزمان چاپ کند.


با استفاده از فناوری چاپ دیجیتال سرامیکی ، کاملاً می توان هر نقشی را ویرایش و به دستگاه چاپ ارسال کرد. سرهای مخصوص چاپ سپس جوهر سرامیک را با دقت مشخص روی شیشه منتقل می کنند. سرانجام نقوش انتخاب شده به طور دائم با سطح شیشه ذوب می شود.

قالب های بسیار چشمگیر


فرایند چاپ دیجیتال سرامیکی استفاده شده اجازه تجزیه و تحلیل و تجزیه تصاویر در مقیاس بزرگ را به کادرهای جداگانه می دهد. به این ترتیب می توان نمای کل ساختمان ها را لعاب داد - از نظر اقتصادی و دقیقاً مطابق با خواسته مشتری ، به عنوان مثال با آرم ، تصاویر یا طرح های تزئینی شرکت.